Technické plasty

Technické plasty do potravinárskeho, strojárskeho, poľnohospodárskeho priemyslu so širokou škálou využití. Používajú sa aj na jednoúčelové zariadenia. Držíme celé metrové kusy, ale aj 50 a 25 cm rezané.

 • vyrábaný technológiou liatia vysoká pevnosť, tvrdosť a tuhosť široké uplatnenie Pri aplikácii vo vlhkom prostredí alebo vo vode treba zvážiť materiál POM-C, ktorý vodu odpudzuje. Všetky produkty sú dostupné v metrovom prevedení, pri 50cm a 25cm kusoch treba rátať s +/- 5% odchýlkou.

  2-3 dni
 • bežný konštrukčný plast používaný na široký rozsah výrobkov vysoká pevnosť a odolnosť Pri aplikácii vo vlhkom prostredí alebo vo vode treba zvážiť materiál POM-C, ktorý vodu odpudzuje. Všetky produkty sú dostupné v metrovom prevedení, pri 50cm a 25cm kusoch treba rátať s +/- 5% odchýlkou.

  2-3 dni
 • tvrdý a tuhý vhodný do vlhkého a vodného prostredia vyššia miera opotrebenia Nefarbený je vhodný aj do potravinárskeho prostredia. Všetky produkty sú dostupné v metrovom prevedení, pri 50cm a 25cm kusoch treba rátať s +/- 5% odchýlkou.

  2-3 dni
 • chemická odolnosť výborný elektrický izolant UV odolnosť Všetky produkty sú dostupné v metrovom prevedení, pri 50cm a 25cm kusoch treba rátať s +/- 5% odchýlkou.

  2-3 dni