Blog - whats new?

Rada nad zlato

Prechádzate naše produkty a neviete, ktorý je ten správny pre Vašu aplikáciu? Napíšte nám krátky popis, alebo pošlite fotku a spolu problém vyriešime. Vieme diely vytypovať, skontrolovať rozmery, takisto aj určiť presnú možnosť použitia.
Read more
Projektové ceny

Plánujete stavbu zariadenia? Stroja? Alebo len potrebujete vačšie množstvo dielov? Napíšte nám dopyt a naceníme diely na mieru s maximálnou možnou zľavou.  Napíšte nám čo potrebujete a my Vám vyberieme vhodné komponenty.
Read more
Lineárna technika od spoločnosti TBI MOTION

Spoločnosť TBI MOTION je najväčším výrobcom lineárnej techniky v Taiwane, jeho história siaha až do roku 1986, keď začala výrobou guličkových skrutiek. V dnešnej dobe je výrobcom širokého sortimentu lineárnej techniky, vedení, skrutiek, matíc a pod... Svojou kvalitou, skúsenosťami a veľmi výhodnou cenovou politikou sa stáva silným dodávateľom nielen na európskom trhu, ale aj v USA a samozrejme na domácom ázijskom trhu. Všetky produkty od TBI MOTION môžete použiť ako alternatívu k značkám, ktoré používate a kvalitatívne nič nestratíte, a veríme že vás určite presvedčí cenová výhodnosť týchto produktov. Disponujeme veľkými skladovými zásobami a dodanie je už od 2 dní.
Read more
Naše služby a opracovania

Vačšina aplikácií si vyžaduje rôzne opracovania, napr ak chcete osadiť guličkové alebo trapézové skrutky do ložiskových domcov, musíte konce skrutiek opracovať podľa určených rozmerov. Takéto opracovanie skrutiek s kaleným povrchom nie je celkom jednoduché, pokiaľ nemáte na to určené vybavenie v dielni. My vám ponúkame aj možnosť týchto opracovaní.
Read more
Ložiskové domce pre guličkové a trapézové skrutky.

Ložiskové domce sú určené pre trapézové ako aj guličkové skrutky. Všetky skrutky je potrebné opracovať na požadovaný rozmer. Tieto rozmery nájdete na výkresoch priložených ku každému domcu. Toto opracovanie vám vieme poskytnúť aj my. Jeho presnosť veľmi ovplivňuje presnosť a životnosť celej aplikácie.
Read more
Energetické reťaze CPS, vysoký výkon, rýchle dodanie

Kvalitné a výkonné energetické reťaze od kórejskej spoločnosti CPS vám zabezpečia bezproblémové vedenie všetkých energo nosičov a ich vysokú životnosť. V ponuke máme otvorené, uzatvorené a aj mini en. reťaze. Všetky reťaze sa skladajú z rôznych článkov, ktoré vám vieme veľmi rychle vyskladať na požadovaný rozmer.
Read more